Zapewnij swojemu nastolatkowi cały kosmos możliwości!

Wyślij swojego licealistę w językową podróż z Akademią Bilingually i z dumą obserwuj, jak realizuje swoje cele pod naszymi skrzydłami!

A więc marzysz o tym, by Twoje nastoletnie dziecko płynnie mówiło po angielsku, ale…

masz wrażenie, że na to już za późno? Nie idzie mu i już. Tyle lat nauki, a przed zajęciami z angielskiego czuje uścisk w żołądku, bo znów kolejny sprawdzian, a skarży Ci się, że już nic z tego wszystkiego nie rozumie? Kolejny semestr dobiega końca, a Ty obawiasz się, czy Twoje dziecko właściwie przygotowuje się do nadchodzącej lada chwila matury i czy angielski nie stanie mu przypadkiem na drodze do marzeń?

A teraz wyobraź sobie, że...

angielski pozwala Twojemu dziecku na swobodną komunikację, kiedy i gdzie tylko chce. Rozwija się, budując stopniowo swoją pewność siebie, a na zajęciach w szkole wypowiada się śmiało, przy tym brzmiąc pięknie! A koledzy z klasy słuchają tego wszystkiego z zazdrością.

Masz świadomość, że dzięki znajomości języka i praktyce, śpiewająco zda maturę, na spokojnie może znaleźć całkiem dobrą pracę i planować swoją przyszłość, bo przecież nic już go nie ogranicza.

Brzmi obiecująco, prawda?

Taka metamorfoza jest możliwa, a ja oferuję Wam pełne wsparcie.

Jak uczymy?
Oto 5 solidnych zasad Akademii Bilingually:

Cel - swobodna komunikacja 

Przychodząc do Akademii, uczniowie starają mówić po angielsku, nie tylko do nauczyciela, ale i chcąc pożyczyć ołówek od swoich kolegów. Dzięki temu angielski staje się dla nich naturalnym narzędziem komunikacji, które pozwala im na swobodną komunikację najpierw na kursie, a później również na studiach i w przyszłej pracy. Koniec z barierą językową raz na zawsze.

Recykling materiału - powtarzamy to, co już umiemy i dokładamy nowe cegiełki

Program opiera się o system powtórek. Robimy to przy okazji nie zarzucając naszych uczniów materiałem, a umiejętnie go wprowadzając. Wiemy, że jakość, a nie ilość przynosi spektakularne efekty.

Nie poprawiamy błędów bezpośrednio

Wszyscy wiemy, jak ważna w nauce języka jest pewność siebie, a jak bardzo może zaszkodzić krytyka, czy nadgorliwe poprawienie na forum grupy. W Akademii Bilingually nie ma miejsca na zawstydzanie kogokolwiek z powodu błędów, przecież tak też się uczymy!

Nauka oparta na treści (content - based learning) 

Zależy nam na tym, by nasi uczniowie poszerzali horyzonty i to nie tylko te językowe. Stąd z zaangażowaniem wybieramy tematykę zajęć, aby nasi podopieczni mogli uczyć się z kontekstem, rozwijając głębokie zrozumienie tematów i związanych z nimi językowych smaczków. Kto by chciał zakuwać...

Przygotowanie do egzaminów bez presji

Szkolne życie bywa stresujące, dlatego w Akademii Bilingually pokazujemy, że nadchodzące egzaminy są do ogarnięcia i zarówno Ty, jak i Twoje dziecko nie musicie się ich obawiać. Już nigdy nie będzie Was ściskać w żołądku na myśl o dniu ogłoszenia wyników.

Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka, jeśli…

 • Chcesz, by Twoje dziecko mówiło
w końcu po angielsku bez zbędnego stresu i obaw.
 • Przykro Ci, patrząc, jak godziny spędzone przez nie nad książkami nie przynoszą efektu i chcesz mu pomóc
 • Jest zmotywowany/a i chce aktywnie uczestniczyć w zajęciach w grupie.
 • Chce osiągnąć sukces na maturze, bo wie, że znajomość angielskiego otwiera drogę do lepszych wyników na egzaminach szkolnych i certyfikujących, co może mieć wpływ na jego przyszłe możliwości edukacyjne i zawodowe.

Ta oferta nie jest dla Ciebie, jeśli…

 • Chcesz, by Twoje dziecko nauczyło się wszystkich czasów w miesiąc.
 • Twoje dziecko nie lubi pracować w grupie i lepiej uczy Ci się na lekcjach 1:1.
 • Angielski nie jest Waszym priorytetem i uważasz, że nauka języka to strata czasu.
 • Twoje dziecko umie już wszystko i nie chce się dalej rozwijać językowo.

Czy wiesz, że już niedługo Twój nastolatek
może być dwujęzyczny?!

Jak może wyglądać językowa podróż Twojego nastolatka - spójrz, jak wiele może się nauczyć, wskakując na naszą ścieżkę - rakietę!

rakieta1
I Take off (A2+)
Cele:
 • Uczniowie rozwijają umiejętności komunikacji w prostych sytuacjach, takich jak wizyty w sklepach, rozmowy telefoniczne i opisywanie swoich zainteresowań. Poznają nowe słowa i zwroty związane z podróżami, kulturą i codziennym życiem.
 • Poznają podstawowe struktury gramatyczne i czasy, ćwicząc je w praktyce.
 • Na początku może być im trudno zrozumieć i porozumiewać się, co może wywoływać frustrację lub niepewność. Z czasem jednak zaczną zauważać swoje postępy. Nawet małe sukcesy, takie jak zrozumienie prostych zdań czy udane dialogi, będą budować ich pewność siebie.
rakieta2
II Mover (B1)
Cele:
 • Uczniowie doskonalą umiejętności rozumienia tekstów i nagrań na tematy związane z podróżami, historią i kulturą anglojęzyczną. Ćwiczą również tworzenie prostych esejów, listów i opowiadań na tematy związane z ich osobistymi doświadczeniami i zainteresowaniami.
 • Uczą się prowadzić rozmowy na różnorodne tematy, wyrażając swoje opinie i argumentując swoje stanowisko.
 • Czują się podekscytowani z powodu postępów w nauce, ale jednocześnie frustracja związana z trudniejszymi zadaniami może sprawiać, że czasem będą czuć się niepewnie. Świadomość własnego rozwoju oraz poczucie osiągnięcia celów w nauce będą rosły.
rakieta3
III Accelerator (B1+)
Cele:
 • Ten etap skupiony jest wokół przygotowania uczniów do zdawania matury podstawowej z języka angielskiego.
 • Uczniowie doskonalą swoje umiejętności komunikacyjne poprzez udział w symulacjach sytuacji zawodowych, debatach i prezentacjach.
 • Uczą się analizować i interpretować zaawansowane teksty, takie jak artykuły prasowe, eseje i fragmenty literatury.
 • Na tym etapie mogą odczuwać większą pewność w wyrażaniu się po angielsku. Osiągnięcie poziomu zaawansowanego jest dla nich bardzo satysfakcjonujące, jak tylko zaczną rozumieć złożone teksty i prowadzić płynne rozmowy na przeróżne tematy.
rakieta4
IV Fly (B2)
Cele:
 • Ten etap skupiony jest wokół przygotowania uczniów do zdawania matury rozszerzonej z języka angielskiego.
 • Uczniowie doskonalą umiejętności czytania i pisania na poziomie akademickim, przygotowując się do przyszłych studiów lub kariery zawodowej.
 • Pogłębiają swoją wiedzę o kulturze anglojęzycznych krajów poprzez analizę literatury, filmów i innych mediów.
 • Uzyskują pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim na takim poziomie, by czuć się komfortowo zarówno w międzynarodowych środowiskach akademickich, jak i zawodowych.
 • Na najwyższym poziomie, mogą czuć się pewni swoich umiejętności, ale być też świadomym jak samodzielnie nadrabiać ewentualne braki w swojej wiedzy.
 • Uczniowie swobodnie dyskutują i wyrażają swoje zdanie, uzasadniając je złożonymi argumentami.

Dwujęzyczna przyszłość pełna możliwości?
Brzmi jak plan!

skuteczna metoda

Koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i zdobywaniu pewności siebie w używaniu języka angielskiego, dzięki którym mogą efektywnie komunikować się w każdej sytuacji.

Interaktywne Lekcje

Aż 60 godzin lekcyjnych pełnych intensywnych dyskusji i angażujących ćwiczeń, aby dać mu maximum przestrzeni do praktyki języka. Zajęcia oparte są na aktywnym uczestnictwie angażującym zmysły i gwarantującym świetną zabawę.

Przygotowanie do matury

Program jest zaprojektowany tak, aby krok po kroku przygotować  ucznia do matury z angielskiego, zapewniając solidne podstawy i praktykę potrzebną do osiągnięcia doskonałych wyników bez niepotrzebnego demonizowania.

koniec z zakuwaniem

Zachęcamy do wyrażania siebie poprzez język angielski na każdy temat. W Akademii stawiamy na kreatywne metody nauczania, dzięki którym Twoje dziecko już nigdy nie będzie musiało spędzać godzin nad książkami.

indywidualne podejście

Rozumiemy, że każdy uczeń jest wyjątkowy i chce czuć się dobrze na zajęciach. Zajęcia dostosowane są do poziomu i potrzeb językowych każdego ucznia, tak aby maksymalizować efektywność nauki Twojego dziecka.

gwarantowane postępy

Podczas kursu Twoje postępy będą na bieżąco sprawdzane dzięki regularnym testom cząstkowym i półrocznym. Dzięki temu możemy wyłapywać obszary, które wymagają poprawy i na bieżąco wspierać naszych uczniów 🙂

Dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Kinga Kulasik i od 2018 roku pomagam swoim uczniom w osiąganiu swoich językowych celów i łamaniu bariery w mówieniu po angielsku. Jestem absolwentką Filologii angielskiej oraz Psychologii w Zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moje kompetencje nauczycielskie potwierdza dyplom CELTA uznawany na całym świecie. Marzę, by dzięki Akademii Bilingually każdy uczeń miał możliwość stania się dwujęzycznym i by ta dwujęzyczność dawała mu pewność siebie, i służyła w spełnianiu marzeń 🙂

A wszystko zaczęło się od pasji do języka i rozwoju osobistego! Jak dla mnie, połączenie rakieta!

Ale nie zawsze tak było! Nie zawsze tak dobrze szło mi z angielskiego, milion razy zastanawiałam się, po co im tyle tych czasów – więc dobrze wiem, co czuje Twoje dziecko, kiedy próbuje znaleźć różnicę w użyciu Present Perfect i Past Simple. Materiał w szkole średniej często się piętrzy, a to powoduje frustracje i poczucie beznadziei. Ale mam dobrą wiadomość – nauka angielskiego nie musi tak wyglądać, a Twój młody człowiek może się polubić z angielskim. Mam na to całkiem dobry pomy😉

Metoda Bilingually naprawdę działa!

Rodzicu, daj swojemu dziecku szansę
na lepszy start!

49,17 złotych – tyle kosztuje jedna lekcja w Akademii!

Roczna wyprawa
w świat dwujęzyczności

60 lekcji x 70 min
zapewniamy podręczniki

cena: 2950zł

koszt pojedynczej lekcji: 49,17 zł

możliwość płatności
w wygodnych ratach!

Jak się zapisać?

01.

Skontaktuj się ze mną i umówcie się na rozmowę kwalifikacyjną online.

02.

Podpisz z nami umowę.

03.

Opłać kurs w sklepie.

04.

Czekaj na informację zwrotną od nas.

05.

Witamy na pokładzie! Twoje dziecko jest już członkiem Akademii!

FAQ
A może chodzi Ci po głowie jedno z tych pytań?

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 70 min.

W grupie uczy się maksymalnie 12 osób.

Tak! Metoda Bilingually zawdzięcza swoją efektywność dopasowaniu poziomu kursu do aktualnego poziomu naszego trainee, dzięki czemu uczeń może rozwijać się bez poczucia, że jest z tyłu i ma zaległości. Dodatkowo, postępy są widoczne od pierwszych kilku zajęć, dzięki praktycznemu sposobowi prowadzenia zajęć, a poczucie osiągnięcia przekłada się na motywację Twojego młodego człowieka. 

Ponadto, zajęcia w Akademii odbywają się w 100% po angielsku, dzięki czemu z czasem nasi uczniowie traktują ten język jako naturalne narzędzie komunikacji, co znacznie przyspiesza proces uczenia się.

Tak, dla Twojej wygody wprowadziliśmy możliwość płatności w e-ratach, dzięki bramce płatności Przelewy24.

Po dodaniu produktu do koszyka wystarczy, że wybierzesz opcję płatności „e-raty Santander Consumer Bank” (możesz również wybrać opcję spłaty rat w mBanku lub AliorBanku):
Raty
Zostaniesz przekierowany/a do strony, na której możesz wybrać opcję ilości rat:
Ilość rat
W kolejnych krokach zostaniesz poproszony/a o wypełnienie danych osobowych we wniosku. A po zatwierdzeniu Twojego wniosku rozpoczniesz spłacanie rat zgodnie z harmonogramem wygenerowanym przez bank.

Pamiętaj, że możesz ustawić na swoim koncie automatyczny, miesięczny przelew – dzięki temu nie będziesz musiał/a pamiętać o kolejnych spłatach 🙂

Tak. Po zdaniu egzaminu rocznego każdy z uczniów otrzymuje certyfikat. Uczniowie Akademii, którzy wyróżniali się szczególną pilnością i wysokimi wynikami w ciągu roku otrzymują dodatkowo wyróżnienie na certyfikacie. Jest to dodatkowa motywacja i potwierdzenie, że warto osiągać założone cele.

Możesz spać spokojnie! Lektorzy pracujący w Akademii Bilingually są dyplomowanymi absolwentami filologii angielskiej lub posiadają certyfikaty zaświadczające o ich kwalifikacjach nauczycielskich. Przykładając szczególną wagę do jakości naszych kursów dla rozwoju naszych uczniów, zdecydowanie są to osoby pasjonujące się językiem i rozwojem osobistym, które szkolone są według najwyższych standardów.

Nie ma problemu. W takim przypadku kwota za niewykorzystane zajęcia zostanie zwrócona na Twoje konto. 

Wciąż masz pytania? Napisz na kontakt@bilingually.pl
i pozwól, że Ci wszystko wyjaśnię.

Akademia Bilingually – Kinga Kulasik
Czerniec 203, 33-390 Czerniec
tel. 799 063 045

Trener Językowy Kinga Kulasik
09 1020 3466 0000 9002 0170 6902

tu nas znajdziesz!

Projekt i wdrożenie strony: Kasia Yello & Gosia Góźdź