MY STORY

Nazywam się Kinga Kulasik i jestem trenerem języka angielskiego. Prowadzę kursy indywidualne dla młodzieży i dorosłych. Pomagam efektywnie przezwyciężać barierę językową. 

Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w 2018 roku. Jestem absolwentką Filologii angielskiej oraz Psychologii w Zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moje kompetencje nauczycielskie potwierdza dyplom CELTA uznawany na całym świecie. BILINGUALLY (pl. dwujęzycznie)  traktuję jako misję – jestem tutaj żeby odczarować dla Ciebie swobodną komunikację w języku angielskim. 

A więc, brak znajomości angielskiego:

A) stoi Ci na przeszkodzie do zdobycia wymarzonej pracy i ogranicza Twoje zarobki?

B) odbiera pewność siebie? 

C) sprawia że, kiedy obcokrajowiec na ulicy prosi Cię o wskazanie drogi, zamierasz i odpowiadasz I don’t speak English

Jeśli na którekolwiek z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi tak, TO CZAS DZIAŁAĆ. Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim otworzy Ci wiele drzwi i przyniesie mnóstwo satysfakcji. To Ci mogę obiecać!

Kinga

Misja

Bilingually to wirtualne miejsce, gdzie znajdziesz mnóstwo motywacji, ciekawych wskazówek i wiedzy językowej. Chcę dać Ci możliwość osiągniecia celu, który już pewnie długo siedzi Ci z tyłu głowy – umiejętności posługiwania się językiem angielskim swobodnie i bezstresowo. Wierzę, że chcesz stać się częścią tego dwujęzycznego świata, w którym na codzień żyjemy – muzyka, wiadomości, książki i seriale oglądane w oryginale, zawieranie międzynarodowych przyjaźni, praca na wymarzonym stanowisku w korpo – to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Tutaj porzucisz negatywne przekonania i strach przed mówieniem. Pamiętaj, że wszystko jest w Twojej głowie i masz moc to zmienić! Ja już wiem, że możesz to zrobić, a Ty?