MY STORY

Nazywam się Kinga Kulasik i jestem trenerem języka angielskiego. Prowadzę kursy dla młodzieży i dorosłych

Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w 2018 roku. Jestem absolwentką Filologii angielskiej oraz Psychologii w Zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moje kompetencje nauczycielskie potwierdza dyplom CELTA uznawany na całym świecie.

Akademię bilingually stworzyłam, by odczarować dla młodych ludzi swobodną komunikację w języku angielskim i pomóc im w osiągnięciu swoich celów językowych.

Nasza Misja:

Akademia bilingually to miejsce, gdzie znajdziesz mnóstwo motywacji, ciekawych wskazówek i wiedzy językowej. Chcemy dać Ci możliwość osiągnięcia celu, który już pewnie długo siedzi Ci z tyłu głowy – umiejętności posługiwania się językiem angielskim swobodnie i bezstresowo.

Wierzymy, że chcesz stać się częścią tego dwujęzycznego świata, w którym na co dzień żyjemy – muzyka, wiadomości, książki i seriale oglądane w oryginale, zawieranie międzynarodowych przyjaźni, praca na wymarzonym stanowisku w korpo – to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki.

Tutaj porzucisz negatywne przekonania i strach przed mówieniem. Pamiętaj, że wszystko jest w Twojej głowie i masz moc to zmienić!

My już wiemy, że możesz to zrobić, a Ty?

METODA

W Akademii bilingually kładziemy nacisk na praktyczne umiejętności komunikacyjneNa naszych zajęciach nie tylko uczymy słówek i gramatyki, ale przede wszystkim pomagamy uczniom czuć się swobodnie w rozmowie po angielsku. Pomagają w tym różnorodne możliwości praktykowania języka w sytuacjach z życia wziętych. A to wszystko w atmosferze zabawy i wzajemnej życzliwości!

Jak to Robimy?