Opinie

Przed kursem miałem ogromne opory i problemy w komunikacji po angielsku, miałem dość duży zasób słownictwa, z którego niestety nie potrafiłem skorzystać. Każda okazja do komunikacji języku angielskim była okupiona dużym stresem. Podczas konsultacji, Pani Kinga przedstawiła mi swój plan na prowadzenie zajęć oraz sprawdziła mój poziom językowy. Zajęcia są prowadzone w przyjacielskiej atmosferze.Po roku uczęszczania na zajęcia, nabrałem umiejętności swobodnej i płynnej komunikacji. Podczas komunikwania się z innymi w języku angielskim nie odczuwam żadnego stresu ani skrępowania. Sposób i atmosfera w jakiej prowadzone są zajęcia sprawia, że wiedza przyswajana jest szybko i naturalnie.

Szymon W.

Kinga jest świetnym nauczycielem angielskiego. Lekcje odbywają się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze z dużym naciskiem na rozwój mowy i zdolności komunikacyjnych, a w dodatku tematy poruszane na zajęciach są bardzo ciekawe. Jest cudownym nauczycielem – kompetentna, profesjonalna, dopasowywuje się do potrzeb ucznia. Podczas lekcji omawiamy bardzo dużo tematów, ponieważ zapewnia szeroki wachlarz materiałów dopasowanych do mnie. Czuje się wyjątkowo, jej angielski jest autentyczny i łatwy do zrozumienia. Serdecznie polecam Kingę, a jedyny mankament to to, że czas lekcji leci zdecydowanie za szybko. Teraz, po takim czasie wiem, że to był najlepszy wybór.

Ania S.

Dzięki zajęciom z Kingą czuję się znacznie pewniej w języku angielskim. Poznałam wiele nowych słówek, konstrukcji gramatycznych oraz cały czas pokonuję barierę językową. Na każdych zajęciach ćwiczymy wszystkie umiejętności: mówienie, pisanie, czytanie oraz słuchanie. Dodatkowo czuję się zmotywowana do pracy z językiem po zajęciach oraz do doskonalenia wszystkich wymienionych umiejętności. Z całego serca polecam zajęcia z Kingą. Dzięki jej indywidualnemu podejściu do ucznia, słuchania jego potrzeb, dużej wiedzy oraz bardzo przyjaznej atmosfery, która motywuje do dalszej nauki i pracy nad językiem, a także nad sobą.

Ola G.

Polecam serdecznie, zajęcia są bardzo zróżnicowane pod każdym kątem, przystosowane do potrzeb ucznia i przede wszystkim w przyjemniej atmosferze.

Martyna K.

Polecam Kingę i gdybym miał wybierać drugi raz to wybrałbym właśnie ją. Jest bardzo dobrze przygotowana, zwraca uwagę na wiele aspektów, sposób prowadzenia zajęć bardzo mi odpowiada (w szczególności to, że cały czas rozmawiamy po angielsku, a dzięki temu pozbywasz się strachu przed rozmową). Lekcję można podzielić na kilka sekcji. Kinga zawsze przygotowuje prezentację na której na samym początku poznajemy nowe słówka. W drugiej odpowiadam na pytania bazując na obrazkach lub filmie. Następnie używamy nowo poznanych słówek poprzez łączenie ich z odpowienimi definicjami oraz wstawianie ich w zdania. Na samym końcu lekcji Kinga robi coś w rodzaju podsumowania, czyli w trakcie lekcji, gdy rozmawiamy, wyłapuje wszystkie moje błędy, które poprawiamy (są to najczęśniej błędy związane z poprawną wymową).

Kacper N.

Moim głównym celem było przygotowanie się do egzaminu i zaliczenie go. Jednak po paru lekcjach z Kingą mój cel zmienił się. Chciałam czuć się bardziej swobodnie używając angielskiego. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze, nie czuć presji i bariery „uczeń – nauczyciel”. Kinga zawsze utrwalała słówka, które były mi mniej znane, pozwalała się z nimi osłuchać i parę razy powtarzać jeśli był problem z wymową. Ogromnym plusem jest skupienie uwagi na rozmowie, luźnej pogadance – to bardzo oswaja i pomaga w przekraczaniu bariery językowej Czy poleciłabym lekcje z Kingaą? Już to zrobiłam! Umówiłam się z Pani Kinga na 4/5 lekcji przygotowawczych do egzaminu – egzamin się skończył a ja zostałam przy Pani dłużej!

Martyna H.

Mogę bez wahania polecić je każdemu, kto chce szybko i bezstresowo zacząć robić postępy w nauce angielskiego, bez względu na to na jakim poziomie językowym jest. Akcent położony jest na mówienie i rozwój słownictwa, co pozwala na przełamanie swoich blokad i bariery językowej. Do tego słuchanie, czytanie oraz bardzo dokładnie wytłumaczona gramatyka. Kinga jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Moim celem było swobodniejsze komunikowanie się w jęzku angielskim. Po 2 miesiącach współpracy z Kingą zauważyłam, że coraz swobodniej czuję się używając angielskiego. Bardzo się cieszę, że podejmując decyzję o nauce języka angielskiego trafiłam właśnie na Kingę, która pokazała mi, że nauka języka angielskiego nie musi być nudna. Jeżeli ktoś naprawdę chce zacząć naukę angielskiego to POLECAM tą Panią!

Paulina U.

Z całego serca polecam!!
Myślałam, że już nigdy nie zacznę mówić po angielsku, ale Kinga pokazała, że jednak wszystko jest możliwe � Ciekawe zajęcia, zróżnicowane tematy, dużo dodatkowych materiałów.

Paulina Z.

Bardzo polecam zajęcia z Kingą. Kinga jest świetnym, cierpliwym i bardzo wspomagającym nauczycielem. Pierwsze zajęcia poprzedza wywiadem, za pomocą którego dostosowuje poziom zajęć do potrzeb osoby, która się uczy. Na zajęciach jest zawsze uśmiechnięta, zostawia dużo przestrzeni uczniowi do praktycznego wykorzystywania języka. Jej sposób nauki pozwala na szybie uczenie się nowych słówek. Cierpliwie i w bardzo przystępny sposób tłumaczy zawiłości angielskiej gramatyki. Zadania domowe Kingi nie tylko pomagają utrwalić materiał z zajęć, ale też dowiedzieć się czegoś ciekawego z interesujących ucznia zagadnień.

Michał B.

Posługuje się na co dzień angielskim w pracy i nie mam kłopotu z mówieniem czy pisaniem, natomiat chciałabym posiadać większy zasób słownictwa i czuć się z tym językiem dużo bardziej komfortowo,Zajecia są super. Kinga jest zawsze przygotowana. Materiał jest ciekawy i różnorodny. Poza tym, że poznaje nowe słownictwo i szlifuję gramatykę, po prostu fajnie spędzam czas tak jakbym spędzała go z przyjaciółką. ZDECYDOWANIE POLECAM ZAJĘCIA! Czuje duży postęp w zapamiętywaniu słówek + Kinga nie odpuszcza jeśli mi coś nie wychodzi, za co dziękuję 🙂  Myślę, że to do tej pory mój najlepszy nauczyciel.

Mariola C.

Przez wiele lat uczyłam się angielskiego zarówno w szkole jak i na korepetycjach. Musiało upłynąć dużo czasu zanim trafiłam na zajęcia z Tobą, które sprawiły, że nauka przychodzi mi z lekkością i płynnością. Twoje zaangażowanie i pasja są nieocenione, a także staranność w doborze materiałów oraz w przekazywaniu wiedzy. Zauważyłam dużą różnicę po roku wspólnej nauki angielskiego – zakres słownictwa, którym się posługuje jest znacznie szerszy, mam też większą swobodę w mówieniu. Oprócz profesjonalizmu – ciepło i entuzjazm jakie roztaczasz sprawiają, że nauka przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze.

Kalina S.

Kinga jest świetna lektorka, ale tez fajnym człowiekiem 🙂 Kinga za każdym razem dopasowuje lekcje do ucznia; cały czas proponuje nowe metody pracy. Nie miałam lepszej niż Kinga lektorki. Polecam każdemu 🙂

Mariola K.

Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, niebanalny. Każda lekcja wnosi coś nowego przez co można przyswoić dużo rzeczy. Lekcje odbywają się w bardzo przyjemnej (i co ważne nie w sztywnej) atmosferze przy czym godzina lekcji mija bardzo szybko. Wielkim plusem jest to, że przez całą godzinę rozmawiamy ciągle po angielsku i gdy spotykam trudność w rozumieniu danej rzeczy to Kinga w prosty sposób pomaga mi zrozumieć wszystko. Moim celem było swobodniejsze komunikowanie się w języku angielskim, aby zniwelować barierę językową. Mija drugi miesiąc naszej współpracy i zauważyłam, że swobodniej się czuje używając angielskiego oraz nie popełniam aż tylu błędów. Dzięki Kindze widzę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Asia M.

Jeżeli chodzi o przebieg naszych lekcji to jestem pod ogromnym wrażeniem. Współpracuję z Panią Kingą już trzy lata i zajęcia są ciekawe oraz różnorodne. Myślę że ważnym aspektem jest to że temat przewodni lekcji jest dostosowywany do zainteresowań oraz potrzeb ucznia. Z pełną świadomością polecam zapisanie się na lekcje do Pani Kingi. Dzięki tym lekcjom nie zapominam języka, tylko cały czas go dokształcam i rozwijam. Jadąc w tym roku na obóz międzynarodowy, nie mam bariery językowej oraz lęku że napotkam trudności z komunikacją. Oraz jak już wcześniej wspominałam, atmosfera jest przyjemna, a lekcje interesujące oraz kształcące.

Kinga S.

Polecam z całego serca Indywidualne podejście, swobodna atmosfera i przecudowna nauczycielka !
Jeśli tylko ktoś potrzebuje pomocy w nauce języka angielskiego to nie mógł lepiej trafić 

Ola K.

Bardzo polecam zajęcia z Kingą! Właśnie ukończyłem roczny kurs i jestem bardzo zadowolony. Kinga każde zajęcia dostosowywała do moich potrzeb oraz elastycznie podchodziła do moich preferencji. Poza nauką to był miło spędzony czas. Poza profesjonalizmem Kinga jest bardzo pogodną i sympaczyczną osobą! 😉 Jeszcze raz polecam 🙂

Sebastian K.